BENART Ses Işık Görüntü ve
Sahne Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti
Esentepe Mahallesi Sağlam Fikir Sokak Benart Plaza, No.1 Esentepe Şişli 34934 İstanbul
Tel:  +90 212 254 33 43
Faks: +90 212 254 33 53www.benart.net - benart@benart.net
BENART’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı Gerriets, Alman markası olup, sahne sistemleri kapsamında sahne tekstili ve sahne mekaniği üretimi yapan bir firmadır.

GERRIETS ürünlerini, tiyatro sahnelerinde, opera sahnelerinde, TV stüdyolarında, konferans salonlarında, kültür merkezlerinde, çok amaçlı salonlarda, ses kayıt stüdyolarında, mimari tasarımlarda, alışveriş merkezlerinde, moda defilelerinde, fuar standlarında ve özel gecelerde konseptinize uygun olarak kullanabilirsiniz.

Ürünlere bakıldığı zaman, göreceğiniz en önemli özelliklerden biri “DIN 4102 B1” standardına sahip olmasıdır. Yani bu kod size ürünün alev almazlık özelliğine sahip olduğunu göstermektedir.

Tasarımlarınız, showlarınız, oyunlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün sisteme tek bir marka üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gerriets ile yapabileceklerinizi görmek için; videoları izleyebilir,  teknik bilgiler için pdf kataloglarını indirebilir, daha fazla bilgi için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir ve BENART SHOWROOM’u ziyaret edebilirsiniz.