Benart Sound-Light-Vision-Stage SystemApa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K.8 / 34330 Şişli- İstanbul / TURKEY
Tel:  +90 212 254 33 43
Fax: +90 212 254 33 53www.benart.net - benart@benart.net

BENART'ın Türkiye temsilciliğini yaptığı ShowLED bir Belçika markası olup ürettiği yıldızlı perdeler kapsamındaki Classic, Chameleon, Animation ve Cycloled ürün seçenekleri; konserler, TV stüdyoları, tiyatro sahneleri, reklam filmi çekimleri, showroomlar, defileler, fuar standları ve ayrıca istenilen özel tasarımlarda kullanılmaktadır.

DMX kontrol ile perdeler üzerindeki LED lambaların ışığı verme hızı ve ışık gücü isteğe göre ayarlanabilmektedir. Bilgisayar destekli ışık masaları ile istenilen programlar perdelerde uygulanabilir. Tüm bunların yanı sıra ShowLED Yıldızlı Perdeleri, başka hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan ?tak-çalıştır? prensibine göre de pratik uygulama kolaylığı sağlar.

ShowLED Classic, trevira CS molton kumaş hammaddeli önyüzü, decotaft CS hammaddeli kumaş astarı, 5 kanal DMX kontrol imkânı, 256 LED destekleme, kontrol üniteleri senkronlama ve kolay montaj edilebilme özellikleriyle kullanıldığı alanlarda yıldızlarla dolu bir gökyüzü hissini uyandırır.

ShowLED Chameleon, trevira CS molton kumaş hammaddeli önyüzü, decotaft CS hammaddeli kumaş astarı, 10 veya 24 kanal DMX kontrol imkânı, 16 milyon renk seçeneği, kontrol üniteleri senkronlama, kısa devre önleyicisi ve kolay montaj imkânı sağlayarak, renkli yıldızlarla dolu bir arka plan elde etmenizi sağlar.

ShowLED Animation, trevira CS molton kumaş hammaddeli önyüzü, decotaft CS hammaddeli kumaş astarı, DMX in-out, kısa devre önleyicisi ve kolay montaj imkânına sahiptir. Bu perde üzerinde bir medya server aracılığı ile video oynatılabilir. Üzerindeki, her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen 16 milyon renk seçenekli RGB LED?ler, bu yıldızlı perdeyi çeşitli animasyonların uygulanabildiği bir ekrana çevirir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için pdf kataloglarını indirebilir ürün tanıtım videosunu izleyebilir ve iletişim bölümünden satış temsilcilerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

PRODUCT GROUPS