BENART Ses Işık Görüntü ve
Sahne Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti
Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K.8 / 34330 Şişli- İstanbul / TÜRKİYE
Tel:  +90 212 254 33 43
Faks: +90 212 254 33 53www.benart.net - benart@benart.net
Benart’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı Hantarex, merkezi  İtalya olan ekran teknolojisi üreten bir firmadır. Hantarex yenilikçi multimedya merkezi ile dijital ekranlar ve bu ekranlar için tüm uygulamaları yapan kaliteli bir üretim ağına sahiptir.

Gelişmiş bir teknoloji kullanılarak üretilmiş modüler monitörler, dijital videowall  inşa etmeniz için Hantarex tarafından üretilmiştir. Videowall’lar Geniş formatlı video görüntülerini kullanarak verilmek istenen mesajı, tanıtım bilgisini en iyi şekilde anlatmak için özel tasarımlara sahiptir.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı prensip edinen HANTAREX,  çerçeveden kaynaklanan sınırlar olmaksızın, maksimum parlaklığa sahip bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Videowall’lar dış ışık kaynaklarının yarattığı yansımayı ortadan kaldıran ve ekleme yerlerinden kaynaklanan ekran problemlerini yok eden bir teknoloji ile donatılmıştır.

İndoor, outdoor kullanım seçenekleri ve yer modülü uygulaması, isteğinize özel olarak ekstra ölçülerde üretimi ile ekran sistemlerinde dünya markalarında birisidir.

HANTAREX ile yapabileceklerinizi görmek için; videoları izleyebilir,  teknik bilgiler için pdf kataloglarını indirebilir, daha fazla bilgi için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir ve BENART SHOWROOM’u ziyaret edebilirsiniz.
ÜRÜN GRUPLARI