BENART Ses Işık Görüntü ve
Sahne Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti
Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K.8 / 34330 Şişli- İstanbul / TÜRKİYE
Tel:  +90 212 254 33 43
Faks: +90 212 254 33 53www.benart.net - benart@benart.net
BENART SATIŞ

BENART, ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri sektöründe, birçok Dünya markasının Türkiye temsilcisidir. Benart Satış, teknolojiyle uyumlu marka ve ürün kataloğuna, kendini yenileyen dinamik ve yaratıcı bir yapıya sahiptir.

Eğlence sektörünün ihtiyaçlarına anında cevap verebilen markaları ve tasarım konusunda profesyonel ekibi ile Benart, 2000 yılından bu yana bakış açısını yenilik, kalite ve profesyonellikten ayırmamıştır.

BENART ;

Sahne tekstili, sahne sistemleri mekaniği ve yaratıcı bakış açısını birleştiren, Gerriets’ın Türkiye temsilcisidir.

Görüntü teknolojileri konusunda, ürünleri eğlence sektöründen sağlık sektörüne kadar birçok alanda kullanılan alanında uzman marka Barco’nun kataloğundan F Serisi Projeksiyon cihazlarının Türkiye temsilcisidir.

Aydınlatma alanında, eğlence sektörü ve teknolojinin uyumunu en iyi yansıtan SGM Lighting’in Türkiye temsilcisidir.

Tasarlanan görsel içeriklerin sahnede kusursuz bir şekilde sunulması, özel Showlar ve sistemlerde ses, görüntü ve mekanik sistemleri kontrol edebilme yazılımlarını ve mekaniğini sunan Coolux Medya Sistemleri’nin Türkiye temsilcisidir.

Aydınlatma alanında, teknolojik tasarım ve birçok sektörü birleştiren JB Lighting’in Türkiye temsilcisidir.

Sahne mekaniği için tasarlanan kinetik çözümler sunan MOVECAT’in temsilcisidir. Ürün kataloğunda; vinçler, sürücüler, kontrol ekipmanları, kablo sistemleri ve meknanik özel çözümleri barındırmaktadır.

Sahnelerin vazgeçilmezi olan ve bir çok organizasyonu renklendiren, yıldızlı perdelerin üreticisi  ShowLED’in temsilcisidir.

Kongre merkezlerini, opera salonlarını, tiyatro salonlarını, çok amaçlı salonları otomasyonlu sistem ile tek bir salona veya sahneye dönüştürebilen, birçok etkinliğe uygun otomatik değişebilir bir alt yapı oluşturan Gala System’in temsilcisidir.

Dijital ekranlar ve bu ekranlar için tüm uygulamaları yapan, profesyonel üretim ağına sahip Hantarex’in temsilcisidir.

Eğlence sektöründe, transparan boru ledlerin ekran oluşturabildiği, farklı farklı bir çok sektörde kullanılan CurveLED’in temsilcisidir.

Sahne tekstili konusunda özgün tasarımlara imza atan, dünyaca ünlü organizasyonlarda kullanılan Pointex’in temsilcisidir.

Showroom’umuzda tüm markalarımızın ürünleri sergilenmekte olup, görsel içerik Showlarını izleyebilir, ürünleri kullanabilir ve gerekli bütün bilgileri alabilirsiniz.