BENART Ses Işık Görüntü ve
Sahne Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti
Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K.8 / 34330 Şişli- İstanbul / TÜRKİYE
Tel:  +90 212 254 33 43
Faks: +90 212 254 33 53www.benart.net - benart@benart.net
BENART PROJE

Benart 2000 yılından günümüze eğlence sektörü için sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak ses ışık görüntü ve sahne sistemleri için ürünler, servis ve çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. 

Benart her boyuttaki müşterilerine proje öncesi danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, saha testleri, devreye alma, eğitim ve bakım konularında, entegre sistem projeleri sunmaktadır. 

Sürekli gelişen trendler doğrultusunda, Dünya'da yeni gereksinimlere göre teknoloji ilgili en son yenilikleri de konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu alanlarda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Benart ailesine katılmaktadır. 

Proje tasarımı, danışmanlığı, yönetimi ve uygulanması aşamalarında eğlence sektöründe yer alan temalı parklar, müzeler, ziyaretçi ve simulasyon merkezleri için çözümler sunarak, projelerinizin beklenen kalitede, zamanında ve hedeflenen bütçe içerisinde tamamlanmasına yardımcı olur.

+